top of page

ERSAĞ ÜYE YAPARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Güncelleme tarihi: 4 Ara 2022

ERSAĞ ÜYE YAPARAK NASIL KAZANILIR?

İlk önce 200 TL’lik ürün ve hediyeleri alarak BURADAN üye oluyorsunuz. Bu ödenen 200 TL aldığınız ürünler için. Üstelik 200 TL nin yanında hediyeler geliyor ve üyeliğiniz aktif oluyor sizde bu sistemden para kazanmaya başlıyorsunuz.

İlk üye olduktan sonra şirket size %10 indirim hakkı veriyor, ve aldığınız ürünleri %25 satış kârıyla satma hakkınız var, ayrıca her 300 TL’lik siparişte 3 veya bazen kampanyalı olarak 4 adet hediyeniz var.


Ürünün yanında gelen hediyeler her ay şirket tarafından bizlere açıklanmaktadır, bu hediye ürünün fiyatıda ürünün liste fiatıdır. Eğer hediye ürününün fiatını 50 - TL kabul edersek kazanç miktarı şöyle hesap edilebilir.


%15 KARİYER : Yeni yaptığınız üyeler ve kendi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz. 100 TL lik ürünü 85 TL ye alıp üye yaptığınız kişi alışveriş yaparsa 100 TL den 15 TL kazanırsınız toplamda 30 TL devamlı bu şekilde sürer gider. Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız.


%21 KARİYER : Burada gene aynı kurallar geçerlidir. Yüzdeliğiniz artması için sizin yeni üyeler bulup onlara en azından 200 TL lik alım yapılması ve sistemi bu şekilde anlatmanız gerekiyor 17. Senesini kutlayan Ersağ firması kaliteden ödün vermeden son hızla çalışmaya devam etmektedir.


ÖNCÜ YARDIMCISI (%27): Düşünün 10 kişiyi üye yaptınız ve bu 10 kişi toplamda 1000 TL alışveriş yaptı ve ürünlerden de son derece memnun siz bu seviyede yüzde 17 yani 170 TL kazanıyosunuz.

Ben şahsen tanıdıklarıma Ersağın ürünlerini hediye ettim ve hepsi memnun herkes üye olmayabilir şirketten siz alıp yüzde 25 üzerine ekleyip ürün satabilirsiniz. Ama şuna dikkat edin pazaryerlerinde satışlar yasak ve üyelik iptaline gider.


ÖNCÜ (%33): Evet öncü oldunuz tebrik ederiz peki şimdi ne olacak, siz 100 TL lik ürünü 67 TL den alacaksınız. Ve sizin ve ekibinizin yapmış olduğu üyelerden yüzde 23 kazanacaksınız.

Bura da benim tecrübem ve size tavsiyem, insanlara ersağın yanında gelen hediye ürünlerden vermeniz hediye etmeniz, insanlar kaliteyi gördükten sonra zaten üye olup indirimli almak ve etrafına bu ürünleri tanıtmak istiyor.

Eşe dosta akrabaya hediye verin ben öyle yaptım ve çok memnun kaldılar. Bu işi sizin yaptığınızı bilsinler anlasınlar ki ürün almak isterlerse sizleri bulsunlar.


Eğer bizim sponsor numaramız iyi kayıt olursanız size bu sitede yer veriyoruz ve bizim ekibimizdeki SPONSOR numarlarını paylaşıyoruz.

Bize ulaşmanız yeterlidir. Gelin bu sağlıklı ürünleri beraber tanıtalım hemde çok az bir vakit ayırarak çünkü ürünler bizim yerimize kaliteli olduğu için reklamını yapıyor zaten


DİKKAT !! ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN:

SPONSOR NUMARASI : 4458171 - ZEYNEP GÜL

(ORJİNAL SİTESİNE ÜYELİK NUMARASI İLE ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

BU SİTE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ ERSAĞ SİTESİNE ÜYE OLUN VEYA BİZE ULAŞIN. 0541 341 29 96Comments


bottom of page